Akce

BOSCH akční leták vestaveb

Pondělí, 04 Září 2017 00:00

Akční modely vestavných spotřebičů Bosch

Bosch_akcni_letak   V období od 1.9.2017 do 30.9.2017 pro Vás vybíráme indukční varné desky, myčky a odsavače pro kombinaci s libovolnou troubou Bosch. Nechte si vypracovat cenovou nabídku setu na míru pro Vaší kuchyň. Kromě výhodné ceny je samozřejmostí prodejní, záruční i pozáruční servis prováděný naší společností ALPHA Servis v Lanškrouně. 

celý článek »


Akční leták BEKO PODZIM 2017

Pátek, 01 Září 2017 00:00

Letak_Beko_podzim_2017_1   Podzim výhodně a v suchu se spotřebiči BEKO. Konec prazdnin prinasi mimořádné akční ceny a na vybrané modely navíc prodlouženou záruku 5 let. Tradičně čtyři strany zajímavého letáku BEKO. Spotřebiče jsou v době záruky i po záruční době v péči našeho servisu ALPHA Servis se sídlem v Lanškrouně. Zvýhodněnou nabídku spotřebičů můžete využít v září a říjnu nebo vyprodání skladových zásob.

 

celý článek »


SIEMENS akční leták vestaveb

Čtvrtek, 01 Červen 2017 00:00

Akční modely vestavných spotřebičů Siemens

Siemens_akcni_letak   V období od 1.6.2017 do 30.9.2017 pro Vás vybíráme indukční varné desky, myčky a odsavače pro kombinaci s libovolnou troubou Siemens. Nechte si vypracovat cenovou nabídku setu na míru pro Vaší kuchyň. Kromě výhodné ceny je samozřejmostí prodejní, záruční i pozáruční servis prováděný naší společností ALPHA Servis v Lanškrouně. 

celý článek »


Akční leták BEKO ZIMA 2017

Středa, 01 Únor 2017 00:00

Letak_Beko_zima_2017_1   BEKO Oficiální partner nízkých cen, nečekaných situací i odložených diet. Se začátkem roku přinášíme mimořádné akční ceny a na vybrané modely navíc prodlouženou záruku 5 let. Tradičně čtyři strany zajímavého letáku BEKO. Spotřebiče jsou v době záruky i po záruční době v péči našeho servisu ALPHA Servis se sídlem v Lanškrouně. Zvýhodněnou nabídku spotřebičů můžete využít v únoru a březnu nebo vyprodání skladových zásob.

 

celý článek »


Akční leták BEKO LÉTO 2015

Čtvrtek, 16 Červenec 2015 00:00

Letak_BEKO_leto_1   Čtení na léto to zrovna není, ale zajímavá nabídka zvýhodněných modelů domácích spotřebičů BEKO příchází tredičně v období dovolených. Mimořádné akční ceny a na vybrané modely navíc prodloužená záruka 5 let. Čtyři strany zajímavého letáku BEKO. Spotřebiče jsou v době záruky i po záruční době v péči našeho servisu ALPHA Servisse sídlem v Lanškrouně. Zvýhodněnou nabídku spotřebičů můžete využít v červenci a srpnu nebo vyprodání skladových zásob.

celý článek »


Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku