Nádobí

Co najdeme letos pod stromečkem?

Středa, 23 Listopad 2011 20:17

giftbox   Ačkoliv vánoční tradice nám zůstávají, naše nákupní zvyky se v poslední době mění. Například o letošních Vánocích se 64 procent Čechů chystá nakupovat dárky přes internet. To v dřívějších letech typické nebylo. A není to tak obvyklé ani jinde v Evropě. V průměru nakoupí prostřednictvím internetových obchodů 48 procent Evropanů.

celý článek »


Soda Stream

Sobota, 20 Srpen 2011 13:13

img_sodastream_factory   SodaStream se vyznačují jednoduchou obsluhou a elegantním designem. Pomocí přístrojů SodaStream si připravíte doma snadno a rychle perlivě svěží nápoje. Pouhým stlačením tlačítka si připravíte sodovku s požadovanou intenzitou perlivosti – jemně perlivá, perlivá a silně perlivá.

celý článek »


Máte tvrdou nebo chlorovanou vodu?

Sobota, 06 Srpen 2011 23:00

patrona-maxtra   Proč pijeme balenou vodu a ne vodu z kohoutku? Většina z nás namítne, že nechutná dobře. Hlavním důvodem je vysoký obsah chloru, který způsobuje charakteristický zápach a zhoršuje chuť. BRITA filtry Vám pomohou vyřešit problémy s tvrdou a chlorovanou vodou. Šetří nejen Vaše peníze, ale i životní prostředí a Váš čas.

celý článek »


GreenPan™ vám změní život

Pátek, 17 Červen 2011 14:15

greenpan3   Lidé na celém světě si uvědomují, že globální oteplování, znečištění a ničení životního prostředí jsou zásadními tématy pro 21. století. V belgické firmě GreenPan™ si toto berou k srdci a zaměřili se na zdravotní a ekologické dopady svých výrobků. Na rozdíl od klasické technologie nepřilnavých povrchů založených na PTFE (která využívá při výrobě látku PFOA), při výrobě nádobí s povrchem Thermolon™ se do ovzduší uvolňuje o 50% méně plynů, které ničí ozónovou vrstvu. Při zahřátí této pánve na vysokou teplotu se neuvolňují ŽÁDNÉ nebezpečné látky.

celý článek »


Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku