GreenPan™ vám změní život

   Pánev GreenPanLidé na celém světě si uvědomují, že globální oteplování, znečištění a ničení životního prostředí jsou zásadními tématy pro 21. století. V belgické firmě GreenPan™ si toto berou k srdci a zaměřili se na zdravotní a ekologické dopady svých výrobků. Na rozdíl od klasické technologie nepřilnavých povrchů založených na PTFE (která využívá při výrobě látku PFOA), při výrobě nádobí s povrchem Thermolon™ se do ovzduší uvolňuje o 50% méně plynů, které ničí ozónovou vrstvu. Při zahřátí této pánve na vysokou teplotu se neuvolňují ŽÁDNÉ nebezpečné látky. GreenPan™ vám přináší nejnovější trendy v oblasti technologií nepřilnavých povrchů, a to produkty, které neobsahují látku PTFE. Nepřilnavý povrch Thermolon™ je aplikovaný na vysoce kvalitní nádoby. Kuchyňské nádobí GreenPan™ v sobě spojuje všechny vlastnosti tradičního nádobí s nepřilnavým povrchem založeným na PTFE, ale je bezpečné pro vaše zdraví a životní prostředí.

GreenPan znamená:

  • odolnost vůči teplotám až do 450°C
  • při přehřátí se neuvolňují žádné jedovaté látky
  • vysoce kvalitní nepřilnavý povrch
  • kvalitní a vysoce odolný vůči poškrábání
  • 0% PTFE (polytetrafluorethylen) & 0% PFOA (perfluorooctanoická kyselina)
  • výroba šetrná k životnímu prostředí, výrazné snížení emisí CO2 během výroby

GreenPan™, to je: ZDRAVÍ – PROSTŘEDÍ - VÝHODY

Termoska nerez 1.0 L,oranžová

Výprodej
Termoska nerez 1.0 L,oranžová

Vaše cena: 399 Kč
Termoska nerezová 1.0 l

ZDRAVÍ - Nepřilnavý keramický povrch THERMOLON™ pánví GreenPan™, narozdíl od jiných nepřilnavých pánví, neobsahuje PTFE. Při přehřátí PTFE se totiž PTFE rozkládá na směs výparů, které obsahují částice PTFE, oxidované částečky TFE, plyny HFP, DFA, SFA, FiS4… Tyto plyny stojí za zdravotními potížemi, známými jako „horečka z polymerových výparů“. THERMOLON™ je neorganický (keramický) potah složený zejména ze surovin pocházejících z písku. Neobsahuje PTFE, PFOA ani silikátové oleje a v přírodě je velmi snadno odbouratelný.

VÝHODY - To je zejména keramický, dokonale nepřilnavý povrch THERMOLON™, který je exkluzivně používán právě na výrobcích GreenPan™. Narozdíl od nepřilnavých povrchů na bázi PTFE odolává THERMOLON™ teplotám až 450°C. Je velmi odolný proti poškrábání a má dlouhou životnost. Díky THERMOLONU™ můžete na pánvi perfektně smažit, dusit, flambovat a v pánvích s kovovými držadly dokonce i péci a zapékat v troubě. Pánve se díky nepřilnavému povrchu velmi snadno myjí. Pánve GreenPan™ jsou určeny na všechny sporáků, včetně indukčních.

PROSTŘEDÍ - To je maximální důraz na znovuvyužití již dříve použitých materiálů a tím pádem snížení nové těžby nerostů a přírodního bohatství. Tělo pánve je vyrobeno z recyklovaného hliníku, jemuž dalo nový život. Ocelová rukojeť je z recyklované oceli, obaly, návod a propagační materiály GreenPan™ jsou z recyklované neběleného papíru, pro jehož potisk se používá minimum barev. THERMOLON™ je vyráběn ekologicky šetrným způsobem bez použití PTFE a PFOA a při jeho aplikaci je do ovzduší uvolněno o 60% méně CO2 než u jiných nepřilnavých pánví. Díky skvělé tepelné vodivosti GreenPan™ je vaření rychlé, a proto energeticky úsporné.

Štítek GreenPan

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku