Máte tvrdou nebo chlorovanou vodu?

   Proč pijeme balenou vodu a ne vodu z kohoutku? Většina z nás namítne, že nechutná dobře. Hlavním důvodem je vysoký obsah chloru, který způsobuje charakteristický zápach a zhoršuje chuť. BRITA filtry Vám pomohou vyřešit problémy s tvrdou a chlorovanou vodou. Šetří nejen Vaše peníze, ale i životní prostředí a Váš čas.

 

Konvice BRITA Elemaris Meter XL/bílá/3.5l

Konvice BRITA Elemaris Meter XL/bílá/3.5l
Doporučená cena: 1 199 Kč
Vaše cena: 1 090 Kč
Filtrační konvice Brita pro patrony Maxtra s elektronickou kontrolou METER

brita5 hlavních důvodů, proč používat filtrační konvice Brita:

1. Redukce obsahu chloru ve vodě. Snížený obsah chloru ve vodě poznáte na chuti čerstvé vody.

2. Omezení tvrdosti vody. Pokud bydlíte v lokalitě s velmi tvrdou vodou je pro Vás BRITA ideálním řešením. Již se Vám nebudou tvořit nánosy vodního kamene ve spotřebičích a Vy tak prodloužíte jejich životnost. Zároveň si vychutnáte čaj nebo kávu bez nepříjemného povlaku na povrchu nápoje.

3. Konec tahání PET lahví s vodou z obchodů. S filtrovací konvicí BRITA máte k dispozici neomezené množství křišťálově čisté vody přímo u Vás doma. Stačí jen otočit kohoutkem, nechat vodu protéct filtrační patronou BRITA a v pár okamžicích získáte výbornou vodu. Kvalita vody je přísně sledována vodárnami. Naproti tomu u balených vod nikdy nevíte, zda nevhodné skladovací podmínky negativně neovlivnily její kvalitu.

 4. Finanční úspory. S výrobky BRITA ušetříte pěkných pár tisíc ročně. Naši zákazníci za balenou vodu uspořili dohromady více než 900.000 Kč (a to pouze za rok 2005). Zkuste si spočítat Vaší měsíční útratu za balenou vodu.

 5. Ekologie.Každý z nás za rok vyhodí v průměru 150-200kg odpadů, z toho je cca 13% plastů. BRITA Vám umožní snížit zátěž životního prostředí. Jedna filtrační patrona totiž nahradí cca 100 PET lahví. Navíc patrony jsou recyklovatelné a proto je nevyhazujte, ale přineste je k nám. Vaše použité patrony vykupujeme! 

Filtry BRITA Maxtra Pack 3+1 pro Marella/Elemaris

Skladem
Filtry BRITA Maxtra Pack 3+1 pro Marella/Elemaris
Doporučená cena: 599 Kč
Vaše cena: 559 Kč
Filtrační patrony Brita MAXTRA

Co se děje při průtoku vody filtrační patronou?

   Filtrace probíhá ve čtyřech fázích. Nejprve voda protéká přes vstupní sítko. Tím se odstraní hrubší nečistoty, které se mohou do vody uvolnit z vodovodního rozvodu. Potom přichází ke slovu filtrační náplň složená z aktivního uhlí a pryskyřice. V této fázi se z vody odstraní chlor a sloučeniny, které způsobují tvrdost vody. Na spodní straně filtrační patrony je další jemné sítko, které zabraňuje úniku částic filtrační náplně do nádoby s přefiltrovanou vodou.

Výměna filtračních patron

   Oválný tvar patrony zapadá přesně do otvoru v nálevce. Při vkládání patrony na ní lehce zatlačíte, až uslyšíte klapnutí. Když patronu měníte, stačí zatáhnout za očko, které je umístěno na vrchu patrony. Samotná výměna filtrační patrony potom zabere jen pár okamžiků. Výrobce doporučuje novou patronu před prvním použitím ponořit do vody a vypudit tak z patrony veškerý vzduch. První dvě nálevky s vodou je pak vhodné vylít. Toto opatření se doporučuje dodržovat kvůli tomu, že na začátku používání se z nové filtrační patrony mohou uvolnit malé kousky aktivního uhlí. Ty jsou sice zdravotně nezávadné, ale mohou při konzumaci působit nepříjemně.

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku