Elektro

Distribuce pro ČR

Sobota, 22 Březen 2014 10:19

CZ_vlajka Některé porovnávače pro vyhledávání zboží začali doplňovat informaci o původu zboží. Pojem "Česká distribuce" nebo "Distribuce CZ" znamená, že výrobek byl do České republiky dovezen výrobcem schváleným postupem a je opatřen dokumentací v českém jazyce. Splňuje všechny hygienické, bezpečnostní a technické požadavky. Pro spotřebitele je tato informace důležitá pro poskytnutí bezproblémové záruky u autorizovaných servisních partnerů po celou dobu trvání záruky, jakož i případný pozáruční servis.

celý článek »


Bosch - nový katalog solo spotřebičů

Pátek, 27 Září 2013 00:00

BOS-katalog2013solo   Novinky v aktualní nabídce pro podzim 2013 přinášíme v novém katalogu Bosch - volně stojící spotřebiče.

celý článek »


Brandt - nový katalog solo spotřebičů

Středa, 01 Květen 2013 00:00

katalogBrandt2013_solo

celý článek »


Pračky s automatickým dávkováním pracího prostředku

Sobota, 22 Září 2012 17:28

img_idos   Pračka je spotřebičem, který zajišťuje základní potřeby domácnosti a v počtech prodaných kusů je stále na čele statistik. V posledních letech se přední výrobci praček zaměřují na úspory a optimalizaci pracích procesů. Automatické dávkování pracích prostředků je jednou z nových technologiích představenou v posledních době. Na evropském trhu nabízejí automatické dávkování pračky plněné vrchem i klasické předem plněné pračky. Představíme Vám základní parametry a přednosti ...  

celý článek »


Strana 1 z 3
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku