Bosch znovu vítězí v dTestu

BOS-MFQ_dtest   Od začátku letošního roku uplynulo pouze pár měsíců, značka Bosch ale za tu dobu dokázala excelovat v několika domácích i zahraničních spotřebitelských testech. Dnes a denně tedy dokazuje vysokou kvalitu svých produktů, jejich trvanlivost i uživatelskou přátelskost nejen v podmínkách domácího užívání, ale i během toho nejnáročnějšího testování. Dalším hvězdným produktem je podle nejnovějšího vydání spotřebitelského titulu dTest ruční šlehač Bosch MFQ3520. V dubnovém testu zaměřeném na tuto skupinu produktů s vynikajícím výsledkem zvítězil.

 

   Test ručních šlehačů, který najdou čeští spotřebitelé v dubnovém vydání dTestu, byl převzat z renomovaného německého spotřebitelského časopisu StiWa. V něm byly hodnoceny soliterní spotřebiče i ruční šlehače s mísou renomovaných značek dostupných na evropském trhu. Celkem bylo testováno 14 produktů (10 šlehačů bez mísy a 4 s mísou) z nejrůznějších cenových kategorií. Hodnocení probíhalo podle následujících kritérií s odlišnou procentuální váhou: funkce (45 %), obsluha (25 %), zátěžový test (15 %), kapacita (5 %), bezpečnost (5 %) a hlučnost (5 %).

 

   Náplní testu byly běžné kuchyňské činnosti, které pravidelně stojí před každou hospodyňkou. Šlehače byly prověřeny při přípravě chleba z kynutého těsta, třeného koláče, bílkového sněhu, šlehačky a mléčné pěny. Všechny použité suroviny pocházely z jedné šarže, aby byla zajištěna maximální objektivita dosažených výsledků.

 

   Vítězem testu se stal ruční šlehač Bosch MFQ3520 s celkovým výsledkem 66 %. Vynikajícího výsledku v hodnotě 80 % dosáhl především v zátěžovém testu, kladně byla ale hodnocena také nízká hlučnost, lehká váha a velmi pohodlná obsluha. Jeho průměrná cena se pohybuje kolem 800 Kč a v celém hodnocení patřil k nejlevnějším spotřebičům. Jeho koupí tak spotřebitelé získají vysokou kvalitu a životnost za velmi rozumnou cenu.

   „Vítězný model ručního šlehače jednoznačně patří mezi oblíbené produkty v portfoliu značky Bosch. Kombinuje nejen vynikající cenu, ale i nadstandardní výkon a vysoký uživatelský komfort. Toto spojení spotřebitelé oceňují a nyní bylo prokázáno i v nejnovějším hodnocení titulu dTest, což nás velmi těší“, vysvětluje Miroslav Veselý, marketingový ředitel značky Bosch. „Věříme, že výborné výsledky, kterých značka Bosch dosáhla v nejrůznějších spotřebitelských testech, se stanou jedním ze spotřebitelských rozhodovacích kritérií při nákupu nových spotřebičů do českých domácností

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku