Technologie

Pračky s automatickým dávkováním pracího prostředku

Sobota, 22 Září 2012 17:28

img_idos   Pračka je spotřebičem, který zajišťuje základní potřeby domácnosti a v počtech prodaných kusů je stále na čele statistik. V posledních letech se přední výrobci praček zaměřují na úspory a optimalizaci pracích procesů. Automatické dávkování pracích prostředků je jednou z nových technologiích představenou v posledních době. Na evropském trhu nabízejí automatické dávkování pračky plněné vrchem i klasické předem plněné pračky. Představíme Vám základní parametry a přednosti ...  

celý článek »


Jsou myčky nádobí opravdu úsporné?

Neděle, 28 Srpen 2011 19:43

img_myckysiemens   Téměř v každém katalogu nebo reklamě na myčku bez ohledu na značku, nechybí tučné titulky slibující úsporu energií, času i vody. Jak je to doopravdy s úsporami a vyplatí se pořídit myčku nádobí? Pokusíme se o jednoduché srovnání ručního mytí ve dřezu a používání myčky nádobí.

celý článek »


Myčky Brandt - zaostřeno na úspory

Pátek, 26 Srpen 2011 09:17

img_brandt_kose   Brandt - tradiční francouzská značka přináší na český trh novou řadu myček se zaměřením na úspory času, energie, vody a snahou o usnadnění procesu mytí nádobí. Design a výbava domácích spotřebičů Brandt uspokojí i náročné zákazníky. Dostupné jsou v širokém sortimentu vestavných i volně stojících modelů.

celý článek »


Nová řada malých kuchyňských spotřebičů Brandt

Sobota, 06 Srpen 2011 22:23

brandt   Novinkou na českém trhu je od letošního dubna řada drobných kuchyňských spotřebičů francouzské značky Brandt. Nevšední design, estetické barevné kombinace, vynikající kvalita zpracování a atraktivní cenová relace, to jsou charakteristické rysy této řady. Spotřebiče se svým vzhledem vymykají tradičnímu designu, který je v současnosti k vidění na pultech obchodů. Vzhled však u těchto spotřebičů neustoupil maximální funkčnosti včetně snadného ovládání nových spotřebičů Brandt.

celý článek »


Strana 1 z 2
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku