Myčky Brandt - zaostřeno na úspory

img_brandt_mycka   Brandt - tradiční francouzská značka přináší na český trh novou řadu myček se zaměřením na úspory času, energie, vody a snahou o usnadnění procesu mytí nádobí. Design a výbava domácích spotřebičů Brandt uspokojí i náročné zákazníky. Dostupné jsou v širokém sortimentu vestavných i volně stojících modelů.

 Nové programy Brandt v třídě A++ 

img_brandt_tryska   Myčky Brandt jsou vybaveny širokou paletou programů, které uspokojují požadavky moderní domácnosti. Od krátkého Flash 3Omin až po extra účinný Power Jet, který si lehce poradí se silně zašpiněným nádobím. Tajemství tohoto programu spočívá v kombinaci teplého předmytí (60°C) a intenzivního mytí (70°C) v kombinaci s excentricky umístěnou tryskou CYCLONE ve spodním rameni, která vytváří až o 80% silnější tlak vody. Všechny modely mají ve standardní výbavě nejkratší plnohodnotný mycí program na trhu. OptiA60min je program pro denní dávku běžně zašpiněného nýádobí a je o cca 30 - 50 min kratší než klasický program.

Vybrané modely mají navíc speciální program AutoClean, který Vám myčka nabídne, jakmile bude zapotřebí vyčistit její vnitřní prostory a filtrační systém. Uživatele myček Brandt příjemně potěší spotřeba energie a vody, která je řadí do energetické třídy A++.

Flexibilní prostor

   Praktičnost a vycházení vstříc požadavkům zákazníků byly vždy hlavní přednosti francouzského výrobce, proto výbava myček Brandt usnadní, zefektivní a zpříjemní mytí nádobí.

   Prostor uvnitř myčky se snadno přizpůsobuje dle potřeby druhu nádobí. Díky výškově nastavitelnému hornímu koši umístíte ve spodním koši velké neskladné talíře. Některé modely jsou vybaveny speciálním prostorným košem ESPACE. bra-dfh1042Je ideální pro velká množství hrníčků a drobného nádobí (až o 20% více než u běžných myček). U vybraných modelů najdete také praktický příborovou zásuvku umístěnou nad vrchním košem. Její umístění pod vrchní dvojitou tryskou zaručuje dokonalou čistotu příborů a drobného nádobí. Je uspořádán v pomětu 2/3 a 1/3, což umožňuje jednu z těchto částí vyjmout a uvolnit tak prostor pro vysoké sklenice v horním koši. Díky speciálnímu PLASMA stropu voda kondenzuje při sušení pouze po stranách myčky, a skleničky v horním koši tak zůstávají křišťálově čisté bez kapky vody. Myčky Brandt jsou jedinými spotřebiči na trhu, které jsou vybavené patentovaným zásobníkem na detergenty, img_brandt_zasobnikdostupným z přední části který umožňuje dokonalou distribuci mycího prostředku. Úspora energie a nevšední výbava činí z myček Brandt žádané řešení pro každou kuchyni.

Prodloužená záruka

   U kompletního sortimentu vestavných a vybraného sortimentu volně stojících myček poskytujeme prodlouženou záruku na 4roky

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku