Pračky s automatickým dávkováním pracího prostředku

Vrchem plněné pračky s automatickým dávkováním

   Mezi vrchem plněnými pračkami je na evropském trhu leaderem francouzská značka Brandt. Pračku s automatickým dávkováním E-dose představil Brandt již v roce 2010 a v současnosti má v nabídce celkem tři modely s touto pokročilou technologií. Jednotlivé modely Brandt se liší objemem bubnu, počty otáček, přídavnými funkcemi, softwarerem, ale společnou funkcí je automatické dávkování pracího gelu ze zásobníku, který je umístěn v čelní stěně korpusu pračky. Pro 7kg prádla je to model MAX 148DSE a v řadě praček na 6kg jsou to modely BWT 6412DS a WT 128DSE, kterou Vám níže představíme.

img_edose1

Kdo by nechtěl ušetřit a ještě významně přispět k ochraně životního prostředí?

Toto geniální spojení Vám přináší Brandt a jeho systém dávkování tekutého prášku e-Dose

   Bylo zjištěno, že 90% uživatelů předávkovává prací prostředky. Táto skutečnost vede k plýtvání (prádlo nebude čistější) a k velké ekologické zátěži. Dávkování detergentu e-Dose Vám ušetří v průměru 50% pracího prostředku a 12 litrů vody, kterou spotřebuje vaše pračka na dodatečné mácháni při předávkování pracím prostředkem. Jak to udělá? Pračka Brandt e-Dose automaticky spočítá přesnou dávku pracího prostředku nezbytně nutnou pro každý prací cyklus podle:

Odměřeného množství prádla zjištěného pomocí systému automatického odvažování.

Tvrdosti vody, jejíž parametry se nastavují při prvním spuštění spotřebiče.

Typu tekutého prostředku (standardního, koncentrovaného nebo vysoce koncentrovaného), který se zadá na displeji při prvním použití a dále pak v případě změny jiného typu.

Stupně zašpinění prádla zadávaného při každém praní pomocí tlačítek "Běžné praní" nebo "Intenzivní praní".

Vnitřní čerpadlo distribuuje pak vodu promíchanou s přesnou dávkou pracího prostředku přímo do prádla.

Ekonomické, ekologické, praktické!

   Pračka je vybavena velkým přehledným displejem s dotykovým ovládáním, který Vám průběžně zobrazuje zbývající čas do konce cyklu. Chytrá funkce MEMO ACTIV zaznamenává nejčastěji používané programy a ihned po spuštění pračky je Vám nabídne.

   Pračka BRANDT WT128DSE je velmi skladná – šířka pouze 40 cm a při její obsluze se nebudete muset shýbat. Dokonalý komfort obsluhy pračky a opravdu snadné otevíráni dvířek zajišťují funkce Sesam a Posistop. Komfortní rychlost praní je dána programem Opti A 45minut, který Vám umožní vyprání běžné náplně prádla na 40°C za 45 minut ! (oproti běžné průměrné délce praní 1h30min.) Pozor! Tento program nezaměňujte s různými flash programy, jelikož se nejedná o plnohodnotné programy ale jen osvěžující!

související článek Prodloužené záruky 4roky

 


Automatické dávkování pracího prostředku u předem plněných praček

   Pro předem plněné pračky přichází s technologií automatického dávkování společnost BSH, která na evropský trh dodává hned několik modelů praček se systémem i-DOS.

   Inteligentní systém automatického dávkování i-DOS je zcela integrován do automatické pračky. Větší i-DOS komora nabízí prostor pro 1,3 litru tekutého pracího prostředku, menší komora pojme 0,5 litru a je určena buď pro další prací prostředek (např. pro barevné prádlo), nebo pro aviváž. Tato zásoba vystačí na cca 20 pracích cyklů. Samozřejmě i nadále můžete používat klasický sypký prací prostředek nebo speciální prací prostředky. Pro tento účel je určena třetí komora pro manuální dávkování. Všechny komory se dají velice komfortně a jednoduše vyjmout, vyprázdnit nebo vyčistit.

   Je konec s nepřesným dávkováním od oka. Díky i-DOS dávkuje automatická pračka Bosch HomeProfessional WAY 32890EU množství tekutého pracího prostředku a aviváže zcela přesně a automaticky. Stačí pouze jednou naplnit a máte v průměru přesně „nadávkováno“ na více než 20 pracích cyklů. Inteligentní senzory přesně měří množství naplnění, druh tkaniny a stupeň znečištění prádla. Precizní dávkovací čerpadla na základě naměřených hodnot odměří odpovídající množství pracího prostředku, a to na mililitr přesně. To je přesně to, co Vaše prádlo potřebuje, aby bylo perfektně čisté a optimálně ošetřené. A přesně to si zaslouží i životní prostředí: díky automatickému dávkování ušetříte nejen až 7 062 litrů vody ročně, ale i velké množství tekutého pracího prostředku a/nebo aviváže.

   Po spuštění automatické pračky Bosch určí senzory množství naplnění, druh tkaniny a stupeň znečištění prádla. Tak i-DOS přesně ví, kolik je potřeba pracího prostředku a aviváže, a tím se vyvarujete nežádoucího předávkování nebo případného poddávkování.

   Jak docílit perfektních výsledků praní? Stačí jednoduše stisknout tlačítko start. Díky automatickým programům na bavlnu a jemné prádlo zařídí Bosch HomeProfessional pomocí i-DOS vše zcela sám a automaticky. Potřebné množství pracího prostředku či aviváže je přesně odměřeno a automaticky nadávkováno. Jak jednoduché.

 

 

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku