Tassimo - rozmanitost chutí

   Nedokážete si představit den bez šálku lahodného espressa, ale nejste přitom "závislák" se spotřebou pěti šálků denně? Milujete Latte Macchiato nebo Cappuccino a rádi byste kávovou specialitou pohostili i své přátele u Vás doma? Spočítali jste si, že velký fullautomat pro přípravu espressa se Vám nemůže doma vyplatit ani za několik let? ... a proto je tady novinka Bosch Tassimo, která po celoevropském úspěchu přichází i na český trh.

img_tassimo1   TASSIMO je revoluční systém pro přípravu teplých nápojů, s nímž dostanete přesně to, co si přejete, a to okamžitě. Latte macchiato, cappuccino, káva, čaj nebo horká čokoláda – stačí si jen vybrat z našeho sortimentu tu správnou kapsli T DISC, vložit ji do přístroje a stisknout tlačítko. Nyní se opět můžete věnovat svým blízkým nebo hostům. TASSIMO se mezitím díky své inteligentní technologii čárového kódu perfektně postará o Vaše nápoje.

Plnoautomatické ovládání jedním tlačítkem:

čárový kód na každé kapsli T DISC obsahuje informace o správném množství vody, době spaření a přesné teplotě, každý nápoj bude proto vždy perfektně připraven.

Velký výběr teplých nápojů:

čerstvě připravená káva, latte macchiato v efektních třech vrstvách, cappuccino, espreso, caffé crema, horká čokoláda Milka a čaj.

Kvalitní značky zaštiťují TASSIMO:

prémiové značky, jako jsou Jacobs Krönung, Milka a Bosch, jsou puncem kvality, na kterou se můžete spolehnout.

Žádná čekací doba:

spotřebič je vždy okamžitě připraven k použití.


Nízká spotřeba energie:

inovativní technologie průtokového ohřívače zahřívá vodu pouze při požadavku na vytvoření nápoje a spotřebič se okamžitě vypíná po každém procesu přípravy nápoje.

 

img_tassimo2Kouzlo je ukryto v čárovém kódu

Inteligentní technologie čárového kódu TASSIMO umožňuje vychutnat si svůj oblíbený lahodný nápoj stiskem jednoho tlačítka.

   Inteligentní technologie čárového kódu TASSIMO a harmonická souhra přístroje a kapslí T DISC umožňuje, že si každý uživatel může vychutnat svůj oblíbený lahodný nápoj, a to stiskem jednoho tlačítka. Ať už máte chuť na klasické espreso, krémovou kávu, mléčnou specialitu či horkou čokoládu, Tassimo připraví každý nápoj individuálně, tak aby byl naprosto perfektní.

img_tassimo4   Automat TASSIMO si přečte čárový kód uvedený na kapsli T DISC, aby zjistil veškeré informace, které jsou pro přípravu daného nápoje nezbytné: potřebné množství vody, čas spaření a teplotu. Převedeno do praxe, uživatel je schopen připravit si ihned aromatickou kávu, espreso či latte macchiato, ale také nápoj typu zelený čaj, protože přístroj zvolí nižší teplotu, než potřebuje např. káva.

Tassimo kapsle Jacobs Krönung Café Crema 16ks

Skladem
Tassimo kapsle Jacobs Krönung Café Crema 16ks
Doporučená cena: 149 Kč
Vaše cena: 129 Kč
Espresso kapsle T DISC pro Tassimo

 

 

 

 

Inteligentní kapsle T DISC

Kvalita nápoje se již nerovná výši tlaku v

 

přístroji.

Dnes veškeré

 

dění

probíhá v kapslích T DISC.

Kvalita nápoje se již nerovná výši tlaku v přístroji.
Dnes veškeré dění probíhá v kapslích T DISC.

   Kapsle T DISC jsou patentovány a svým speciálním tvarem jsou určeny pouze pro přístroje TASSIMO. Obsah kapsle je dle druhu nápoje individuálně zkomponován pro systém TASSIMO. Každá kapsle je do použití perfektně uzavřena, aby byla chráněna vůně a chuť. Unikátní spařovací komora kapsle T DISC umožňuje, že je každý šálek čerstvě připraven. Proces spaření u každého nápoje probíhá výhradně uvnitř kapsle T DISC, přístroj TASSIMO může být proto používán střídavě milovníky kávy i milovníky čaje, každý nápoj si vždy zachová své unikátní aroma. Inteligentní systém T DISC zajišťuje, že nedochází k přenosu chutí mezi jednotlivými po sobě připravovanými nápoji, a to díky plně automatickému čištění párou, které proběhne po přípravě každého nápoje.

další informace na: www.tassimo.cz

Ke stažení:

Stáhnout soubor (Bosch_Tassimo_podzim_2011.pdf)Tassimo rozmanitost chutí1676 Kb

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku