Kuchyně

Kolik stojí kuchyň aneb malý průvodce rozpočtem?

Sobota, 20 Říjen 2012 07:49

img_kalkulacka   Design, praktičnost, ostrůvek, nerez, sklo, hliník ... to jsou jen některé z požadavků, se kterými se setkáváme při prvním sezení nad projektem budoucí kuchyně našich zákazníků. Dříve nebo později se naše konzultace dotknou ceny a nakonec je cena jedním z hlavních parametrů. Není se čemu divit, vždyť stavební firmy nám z hypotéky na dům ukrajují větší kus než počítáme a tak zbytek peněz nás limituje i ve výběru kuchyně. Protože kuchyň však není pračka, kterou si zadáme do srovnávače zbozi.cz a vyjedou nám desítky obchodů, kde stačí jen seřadit podle ceny a vybrat způsob dopravy nebo odběrné místo, napíšu Vám něco o tom jak se vytváří cena kuchyně.

celý článek »


Kuchyň v bytě po celkové rekonstrukci

Neděle, 23 Leden 2011 00:00

P1020697   Parádní bydlení se dá zařídit i rekonstrukcí staršího bytu v bytovém domě. Některá příčka se přesune, jiná úplně odstraní a vše končí stavebními úpravami bývalé kuchyně, novými instalacemi a na závěr montáží nové moderní kuchyně.  

celý článek »


Kuchyň do srubu

Pátek, 21 Květen 2010 08:21

P1010553   Dřevostavby se již zařadily mezi běžné stavby současnosti. Nepříliš často se však v našich zeměpisných šířkách setkáváme s čistokrevným srubem, kde záměr investora rozhodně nepočítá s rovinou v každém detailu, ale naopak jsou přírodní křivky a nerovnosti záměrnou součástí interiéru.

celý článek »


Kuchyň s jídelním stolem pro početnou rodinu

Neděle, 23 Srpen 2009 22:06

P1020823   V jednoduchosti je krása! To platí i o moderní kuchyni v novostavbě rodinného domu v Lanškrouně. Fungující kuchyň je pro rodinu nejdůležitějším místem v domě a proto jsou pravidelné jednoduché lakované plochy jen pokrývkou důmyslných úložnych prostorů a doplňkem chytrých přístrojů, které slouží všem členům domácnosti. Vyvážený design a funkčnost jsou v této kuchyni viditelným požadavkem investora.

 

celý článek »


Strana 1 z 2
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku