Kuchyň v městském bytě po rekonstrukci

Místo: Lanškroun
Rok: 2009
Investor: V. Novotná

Celkový pohled   Centrum města s původní zástavbou je pro moderní novostavbu už téměř zapovězeným místem, ale pokud jste šťastným majitelem staršího bytu blízko náměstí, můžete se pustit alespoň do vnitřní modernizace interiéru.

img_07   Jednoduchost, funkčnost a kvalitní materiály jsou pro moderní kuchyň samozřejmostí a proto Vám v tomto případě předkládáme kuchyň, která splňuje očekávání i náročného zákazníka. Ostrůvek je vybaven podstavným granitovým dřezem s indukční varnou deskou s nerezovou fazetou a ovládáním pomocí intuitivního TouchSlideru. Myčka Siemens umístěná na vnitřní straně ostrůvku je kvůli zachování linky úchytek plně integrována. Ostrůvek ještě disponuje několika chytrými úložnými prostory včetně zásuvek Hettich Innotech s tlumenými výsuvy Quadro Silent System a na vnější straně směrem k jídelně praktickými úložnými prostory s kováním pro sklopná barová dvířka do kterých je například možné úkládat nádobí pro prostírání sváteční tabule.

Celkový pohled

   Vaření pečení a mytí v této kuchyni zajišťují vestavné spotřebiče Siemens, které byli vybrány podle potřeb investora. Chybějící klasickou troubu nahradily menší kompaktní přístroje-parní a mikrovlnná trouba ve sloupu nad sebou. Vaření v páře reprezentuje zdravý způsob života a parní trouby se stávají populárním doplňkem moderní kuchyně.  

 

img_05     Pracovní desku tvoří přírodní kámen a čelní plochy ve vysokém lesku doplňuje lakovaný skleněný obklad Lacobel ve stříbrné barvě. Dominantním prvkem který upoutá na první pohled jsou dlouhé eloxované úchyty, které procházejí v dlouhých navazujících linkách přes čelní plochy kuchyně. Úchytky jsou přímo součástí lakovaných dvířek, jsou zalisované do vrchní hrany.

 

img_02  V levé části je od kraje skříň na čistící a úklidové prostředky, vestavná kombinovaná chladnička a potravinová skříň šíře 60cm, která je vytvořena z kombinace vnitřních zásuvek a vysokých zásuvek s relingem. Zásuvky pod pracovní deskou nabízejí velké úložné prostory pro hrnce, talíře a v horních nižších zásuvkách zajišťují pořádek orga prvky Hettich, které přispívají k maximální přehlednosti a zlepšují komfort užívání zásuvek.

Ostrůvkový odsavač par   Důležitým parametrem u odsavačů par je bezesporu výkon a hlučnost. Podstatného snížení hlučnosti při zachování výkonu je dosaženo instalací externí jednotky, která je umístěna mimo tělo odsavače a mimo prostor kuchyně. Jednotka obsahuje motor, který je propojen kabeláží s ovládacím panelem odsavače a uživatel ovládá odsavač naprosto stejným způsobem.

   Náklady při tomto řešení se přitom zvyšují pouze o korpus externí ventilační jednotky, která se dodává jako nerezová krabice, do které je umístěn demontovaný motor odsávače. Není tedy potřeba dokupovat další motor nebo vyhodit původní, využijete vše beze zbytků!

img_09Mycka Siemens v ostrůvkuimg_11

      Prostor pro ukládání skleniček a hrnků je v jediné horní mělké skříňce se zvedačkou, která má však šířku 160cm a je orámovaná eloxovaným hliníkovým rámečkem se sklem.

Zvedacka BlumZvedačka Blumimg_14

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku