NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ - Hettich

Nový katalog úchytek Hettich PRODecor

Pátek, 14 Říjen 2016 00:00

img_ProDecor2016

Od října je na trhu dlouho očekávaná nové kolekce úchytek Prodecor. V přehledně sestaveném katalogu najdete 193 stran fotografií úchytek včetně rozměrů a parametrů.

Hettich při vývoji, výběru a prezentaci úchytek ProDecor prosazuje nejnovější výsledky těchto průzkumů a definuje aktuálně pět kapitol - trendů: NEW MODERN, DELUXE, ORGANIC,  FOLK.a TOUCH-IN. Každý model má své „jméno“ pro snadnější vyhledávání a objednávání.

OnLine konfigurátor

Kompletni katalog ke stažení v pdf v příloze.


AKCE vesta k balení závěsů Sensys

Úterý, 10 Březen 2015 00:00

akce-vesta   Akční nabídka závěsů Sensys s dárkem v podobě pracovní vesty s logem Hettich. Při objednání 100ks závěsů s podložkou Hettich Sensys si vyberte ze tří velikostí pracovní vesty.

 Nabídka platí pouze do vyprodání vest

celý článek »


Nový katalog Hettich 2013 - Nábytkové kování

Úterý, 29 Říjen 2013 00:00

img_katalogHettich2013_1   Nábytkové kování v jedné super knize - nový katalog Hettich 2013. Po představení na letošním veletrhu WoodTec Vám jeho české vydání přinášíme i v papírové formě. Od listopadu si tlustou knihu obsahující nově 13 kapitol můžete vyzvednout na kamenné prodejně v Lanškrouně ...

celý článek »


Magic - Osvětlení Hettich pro nábytek

Sobota, 25 Srpen 2012 00:00

   Světlo je kreativní energie. Přináší změnu, strukturu, pohyb. To, jak vnímáme nějaký předmět nebo prostředí, závisí rozhodujícím způsobem na osvětlení. Působí prostor zajímavě nebo jednotvárně, přívětivě nebo stísněně, pohodově nebo chladně? Světlo ovlivňuje atmosféru. Pomocí světla lze prostory personifikovat, opticky zvětšovat, zvýraznit po stránce funkčnosti nebo estetiky. Obohaťte Vaše návrhy nábytku a interiérů jemnou silou světla a proměňte nenápadné pokoje na náladové prostory pro život.img_magic8

celý článek »


Strana 1 z 2
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku