Nábytkové kování s celoživotní garancí kvality

hettich_garance   Použitím kování značky Hettich ve Vašem nábytku si zajistíte maximální funkčnost ve stylovém provedení a navíc klid a jistotu po celou dobu, po kterou budete nábytek s výrobky Hettich vlastnit.

   Celoživotní garanci kvality poskytuje společnost Hettich na vybrané výrobky nejen pro Váš klid a jistotu. Je nepravděpodobné, že by se na výrobku společnosti Hettich vyskytla během jeho životnosti nějaká vada. Pokud by se však vada přesto vyskytla, díky celoživotní garanci kvality Vám společnost Hettich vadný výrobek vymění za jiný - bezvadný.

   Společnost Hettich je jedním z největších světových výrobců nábytkového kování a již déle než sto let vyvíjí a vyrábí inovativní a kvalitní produkty pro skvělý nábytek. Výrobky společnosti Hettich jsou celosvětově na špičce designu, inovací a technologií.

Hettich vyrábí kvalitní nábytkové kování a doplňky jako např.:

  • komfortní zásuvky InnoTech na precizních výsuvech Quadro s tichým a měkkým dovíráním Silent System
  • široký sortiment praktických příborníků a organizérů
  • závěsy Sensys s integrovaným tlumičem
  • všestranné kování pro skládané a posuvné dveře
  • výklopné kování pro maximální využití horních skříněk
  • inspirující sortiment stylových úchytek

Jak uplatnit nároky s celoživotní garance kvality?

Karta_pro_registraci_celozivotni_garance   Případný vadný výrobek prosím demontujte z nábytku nebo v případě potřeby pověřte demontáží výrobce nábytku. K zásilce s vadným výrobkem přiložte kopii dokladu o zakoupení nábytku, kopii této garanční karty s čitelným registračním číslem a popis závady. Zásilku prosím odešlete na adresu Hettich ČR k.s., Jihlavská 3, 591 01 Žďár nad Sázavou. Pokud byly dodrženy garanční podmínky, pak Vám do 30 dnů od obdržení Vaší zásilky bezplatně zašleme náhradní nový výrobek. Pokud se vadný výrobek již nevyrábí, bezplatně Vám zašleme novější provedení ve stejné nebo vyšší hodnotě.

Podmínky Celoživotní garance kvality 

Registrační formulář 

PřihlášeníeShop ALPHAOBCHOD na Facebooku