Novinky

Nařízení Vlády ČR

Neděle, 15 Březen 2020 00:00

   Na základě nařízení Vlády ČR je kamenná prodejna uzavřena předběžně do 24.3.

celý článek »


Nové trouby Bosch serie8

Neděle, 01 Březen 2015 00:00

 

   Od začátku letošního roku uplynulo pouze pár měsíců, značka Bosch ale za tu dobu dokázala excelovat v několika domácích i zahraničních spotřebitelských testech. Dnes a denně tedy dokazuje vysokou kvalitu svých produktů, jejich trvanlivost i uživatelskou přátelskost nejen v podmínkách domácího užívání, ale i během toho nejnáročnějšího testování. Dalším hvězdným produktem je podle nejnovějšího vydání spotřebitelského titulu dTest ruční šlehač Bosch MFQ3520. V dubnovém testu zaměřeném na tuto skupinu produktů s vynikajícím výsledkem zvítězil.

    Bosch_ban_trouba 

 

celý článek »


Upozornění na podvodné emaily!

Pondělí, 09 Únor 2015 10:57

UPOZORNĚNÍ!!!

Dne 9.2. došlo ke zneužití naší společnosti v podvodnych emailech, které byly rozesílany z různých domén a emailových adres. Společnost ALPHA Obchod&Atelier s.r.o. nemá s těmito emailovými zprávami nic společného. Ve zprávách jsou uvedeny nesmyslná jména i kontakty.

Žádáme příjemce těchto podvodných emailů, aby je neotvírali a obsahu nevěnovali žádnou pozornost.

Budeme rádi, když nás budete informovat o obdržení těchto emailů pro případ podání trestního oznámení na neznámého pachatele pro potřeby vyšetřování. Prosím nevolejte, staci poslat zpravu na info info(zavináč)alphaobchod.cz.

Děkujeme za pochopení

ALPHA O&A


Novinky Bosch - varné desky

Pondělí, 03 Březen 2014 00:00

BOS-PIX645F17E   Nové varné desky od značky Bosch jsou příjemným rozšířením sortimentu pro jarní měsíce. Indukční desky jsou vybaveny novými funkcemi ReStart a QuickStart  a u některých modelů i Power Move. Bližší seznámení s těmito funkcemi přinášíme v dalším textu.

celý článek »


Robotické vysavače iRobot - novinka v našem sortimentu

Neděle, 26 Srpen 2012 00:00

irb-roomba   Koncem léta jsme do našeho sortimentu zařadili značku robotických vysavačů iRobot. Tato novinka pro podzim 2012 je dalším doplněním naší nabídky pro kompletní vybavení domácnosti. Po podrobném průzkumu trhu s robotickými vysavači jsme se rozhodli pro leadera na tomto trhu a stali se autorizovaným prodejcem značky iRobot. Kromě prodeje samotných robotických vysavačů nabízíme i související služby a prodej příslušenství. Samozřejmostí je možnost zapůjčení vysavače domů na zkoušku.

celý článek »


Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku