Novinky Bosch - varné desky

Bosch_novinky_32014_1

   Z průzkumů trhu provedených v Německu vyplynulo, že při přípravě jídla by mělo být ovládání varné desky rychlé, jednoduché a pokud možno dostupné pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Komplikované ovládání nebo příliš mnoho možností jsou spíše překážkou. Proto se značka Bosch při navrhování nových elektrických varných desek zaměřila na základní funkce. Pokud jde o další vylepšení ovládání varných desek DirectSelect, méně znamená v tomto případě více. Již první generace těchto mimořádně snadno ovladatelných spotřebičů získala v průzkumech mezi spotřebiteli ta nejvyšší hodnocení a značka Bosch nyní učinila další kroky ke zlepšení a zjednodušení jejich obsluhy - všechny dostupné varné zóny je nyní možné ovládat na jediné stupnici výkonu.

Nové funkce Bosch

Značce Bosch se podařilo zvýšit výkon funkce PowerBoost, díky které je nyní možné snížit dobu přivedení vody do varu o dalších deset procent. Nová funkce QuickStart zjednodušuje a urychluje použití varné desky, jelikož ihned po zapnutí desky automaticky rozpozná, kde je umístěno nádobí, a zobrazí „obsazenou“ varnou zónu na ovládacím panelu. Varnou zónu tak není třeba předem ručně vybírat, stačí zvolit požadovaný stupeň výkonu. Vynalézavost značky Bosch dokazuje také funkce ReStart. Všichni určitě dobře znáte situaci, kdy něco přeteče z hrnce, varná zóna se vypne a vy poté musíte pracně obnovovat všechna nastavení. Nyní už to není nutné. Pokud za této situace stisknete do čtyř vteřin tlačítko ReStart, spotřebič si z elektronické paměti vytáhne všechny dříve nastavené parametry, zobrazí je na desce a vy můžete bez omezení pokračovat ve vaření. Značka Bosch podnikla něco extra také s ohledem na úspory. Díky ukazateli spotřeby energie zabudovanému do ovládání DirectSelect máte po ukončení každého vaření jasný přehled o spotřebě energie. Ukazatel kilowatthodin ve vás může probudit smysl pro energeticky úsporné vaření, a pomoci vám tak ušetřit energii a tím i svou peněženku.

 Bosch_novinky_32014_2

Design Bosch

Provedení a funkce jdou u značky Bosch ruku v ruce, což je patrné i na elektrických varných deskách. Nové typy ovládání nabízejí snazší a komfortnější obsluhu při vaření a vylepšené rozmístění varných zón poskytuje více místa pro větší nádobí. Průměr levé přední varné zóny se zvětšil z 15 na 18 centimetrů a zóna pro pečení byla přemístěna na levou stranu. Více volnosti nabízí také FlexIndukce - flexibilní varná zóna se rozšířila o čtyři centimetry na komfortních 24 centimetrů, a umožňuje tak pojmout ještě větší kuchyňské nádobí. To vše je v souladu s moderním designem vyznačení FlexIndukční zóny na desce - lineárním, minimalistickým a neohraničeným, který vizuálně otevírá prostor pro vaření a upoutává pozornost uživatelů směrem k funkcím. Nový je i nerezový rámeček okolo vybraných varných desek – široký, ale extra plochý, díky němuž mají tyto varné desky širší použití zejména při rekonstrukcích, jelikož skvěle padnou do 49 i 50centimetrových výřezů v pracovních deskách.

 Bosch_ramecek

 

 

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku