Příprava zdravých pokrmů v parní troubě Brandt

   Vaření v páře jedinečným způsobem obohatí vaše dosavadní stravovací návyky a s parní troubou Brandt znovu objevíte přirozenou chuť i aroma potravin.

img_holka_kucharka

Příprava v páře pro zdravější životní styl

   Ačkoli by se zdálo, že příprava v páře je trendem několika posledních let, kdy se na trhu objevily ať už kompaktní parní hrnce nebo vestavné parní trouby, tento způsob vaření pochází z asijské kuchyně a je známý již tisíce let. Proč si vlastně asijské národy po staletí tolik cení vaření v páře? Horká pára na rozdíl od přímého vaření ve vodě plně respektuje chutě, strukturu potravin, proto šťáva zůstává uvnitř potraviny a zároveň si uchová svou barvu i tvar. Pozvolná příprava v parní troubě při 100 °C neovlivňuje potraviny agresivním způsobem, proto uchová až o 50 % více vitaminů a minerálních látek. Navíc nevyžaduje přidání žádného tuku, což ji řadí mezi nejzdravější způsoby přípravy pokrmů.

img_jidlo   Magie vaření v páře spočívá také v možnosti přípravy několika pokrmů najednou. Pára umožňuje připravit i aromatické ryby spolu s moučníkem. Jediný spotřebič vám tak umožní připravit celý nedělní chod včetně dezertu, a to díky tomu, že během přípravy v páře nedochází k promíchání vůní. Svou neocenitelnou funkci plní zejména při přípravě zeleniny, která odstraněním přebytečného dusíku opět získá svou původní chuť. Příprava v páře je také ideální pro ohřívání a rozmrazování bez rizika vysušení potravin nebo jejich připálení.

   Vestavné parní trouby Brandt, které fungují na velmi snadném principu, poskytují veškeré výhody přípravy v páře. Jejich jednoduchý systém spočívá v přeměně vody v páru, která uvnitř trouby přichází do kontaktu s parním generátorem. troubu není zapotřebí připojovat k přívodu vody, ale postačí před každým použitím naplnit zásobník vodou a regulaci páry už řídí vyspělá elektronika automaticky. Trouba Brandt nevyžaduje vaši kontrolu, postačí pouze na začátku nastavit dobu přípravy, kterou zvolíte na přehledném dotykovém displeji. O nutnosti doplnění vody během dlouhodobější přípravy vás bude také informovat automaticky.

   Celonerezový vnitřní prostor parní trouby Brandt se snadno čistí, proto i při každodenním použití si trouba zachová svůj původní lesk. Navíc teflonový povlak difuzéru a cirkulace studené vody zamezují usazování vápence uvnitř trouby. Vytříbený design černého ovládacího panelu a prosklená dvířka parní trouby Brandt elegantně doplňují ostatní vestavné spotřebiče a doladí celkový charakter moderní kuchyně.

  

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku