Brandt - trouby s automatickým pečením

img_pizza2   U modelů s funkcí Autocook / EasyCook nebo asistovaným pečením trouby Brandt zajišťují perfektní kulinářské úspěchy na základě automatického řízení všech parametrů nebo navržením vhodné teploty. Vyzkoušejte také 2 nové funkce, díky kterým si vychutnáte lahodné pečivo nebo Pizzu.

Automatické programy pečení
- unikátní patentované technologie
- 2 plně automatické programy pečení zcela samostatně nastaví 4 parametry:
1. režim pečení
2. ideální teplotu
3. doporučí úroveň patra v troubě

4. určí délku přípravy s přesností na minutu, to vše díky senzoru, který analyzuje vlhkost v troubě


   Multifunkční trouba je vybavena kuchařkou 15 programů v češtině a plně automatickými programy Easy Cook.

Jak již slovo "Easy" napovídá, nastavení programů je maximálně intuitivní. Postačí si vybrat z deseti základních druhů pokrmů a trouba sama nastaví všechny parametry (vhodný pečící program, teplotu, dobu pečení a doporučí úroveň). Vše v tomto programu je nastaveno s přihlédnutím k danému druhu pokrmu, proto perfektní výsledek je vždy zaručen. Další programy nabízí funkce Kuchařky, která Vám pomůže s nastavením teploty a času pečení na základě Vámi zadané váhy pokrmu. Veškeré zvolené funkce jsou vždy přehledně zobrazeny na LCD displeji. Troubě nechybí ani samočistící funkce pyrolýza a Cold Door dvířka, která i během čištění zaručují maximální bezpečnost.

easycookEasyCook 10 voleb

 


 

Trouba vestavná Brandt FP 1067XS AutoCook6

Trouba vestavná Brandt FP 1067XS AutoCook6

Vaše cena: 21 990 Kč
Pyrolytická trouba Brandt s automatickým pečením Easy Cook

   Populární variantou pyrolitické trouby s automatickým pečením je model FP 1067X se šesti volbami AutoCook. Výběrem jednoho z pokrmů a vložením pokrmu na doporučené patro Vaše kuchařské dovednosti končí. O zbytek se postará plně automatická příprava, která v průběhu přípravy testuje a upravuje proces pečení tak, aby výsledek byl dokonalý. Zajímavou doplňkovou funkcí pro finální dopečení kůrky je senzorové tlačítko Grill+, které umožňuje bez zbytečného hlídání času aktivovat gril pro poslední minuty pečení již na začátku pečení. Příprava na otočném rožni je pro trouby Brandt téměř samozřejmostí.

   Kromě automatického pečení a dalších funkcí tepelné přípravy trouba nabízí i dvě varianty čistění Pyro a Pyro Eco, díky kterým ztrácíte čas neopříjemným čištěním a odmašťováním trouby a udržujete energetickou náročnost přístroje stále na úrovni A.

autocookAutoCook 6 voleb

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku