Dokonalá harmonie vestavných spotřebičů Blomberg

 

blomberg

Vestavné spotřebiče Blomberg přicházejí s novou řadou nejen designových, ale zejména funkčních změn. Nové modely vynikají sladěným designem jednotlivých prvků a harmonicky dokreslují interiér vaší kuchyně. Vestavné trouby Blomberg vás nadchnou svými rovnými liniemi, čistou elegancí displeje a unikátní technologií pečení. Vestavné myčky překvapí svou nízkou spotřebou vody a novými vlastnostmi, zatímco varné desky neopomíjejí výhody vysoké účinnosti a snadného použití. Spotřebiče do kuchyní Blomberg nezanedbávají také důležitý aspekt ochrany životního prostředí, proto všechny modely vynikají nízkou energetickou náročností, aby nezatěžovaly přírodní zdroje.

 

Nová vlna v pečení

Výrazné hrany, rovné linie, čistá elegance zaujmou při prvním pohledu na novou řadu trub Blomberg. Stylové detaily doplněné praktickým dotykovým ovládáním nebo zápustnými voliči poskytují maximální komfort obsluhy. Pyrolytické samočištění, účinné programy jako 3D pečení, speciální program pro pečení Pizzy, rychlé nahřívání Booster na požadovanou teplotu jsou vlastnosti, které přispívají ke komfortu pečení. Navíc nová řada trub Blomberg přichází s unikátní technologií, která představuje novou vlnu v pečení – SURF. Účinné pečení Surf řeší problém nerovnoměrného pečení, vysušování potravin na jedné straně a nedopečení na straně druhé, přitom princip technologie Surf je zcela jednoduchý. Vzniklý proud vzduchu přechází ventilačními otvory z bočních stran přímo do středu trouby. Distribuce tepla je takto rovnoměrná, pokrmy jsou ideálně propečeny a šťavnaté.

Neomezené kuchařské variace

Od klasických plynových varných desek až po nejmodernější technologie indukčního ohřevu - Blomberg poskytuje širokou paletu kulinářských možností. Elegantní indukční desky doplněné jemnými nerezovými liniemi nebo broušenými hranami harmonicky ladí s řadou trub a poskytují maximální každodenní komfort. Jejich výkon (o 43 % účinnější) předčí ostatní způsoby ohřevu a zajišťuje plynulou a rychlou reakci na změny příkonu. Tradiční plynové varné desky z černého tvrzeného skla nebo nerezu zajišťují uživatelský komfort pro zastánce klasické kuchyně . Navíc jsou vybaveny elegantními a praktickými litinovými rošty a hořáky.

Nové myčky v dokonalé harmonii s přírodou

Myčky Blomberg jsou dnes tradičně synonymem vysoké účinnosti a ekologického přístupu. Modely vybavené technologií čerpadla se stejnosměrným DC motorem se vyznačují vysokou účinností s 13% úsporou energie a spotřebou 9 l vody. Nové modely se mohou pochlubit velmi nízkou hlučností a praktickými programy. Zejména po stránce úspory času Blomberg dosáhl snížení délky cyklů mytí na 55 minut u standardní kapacity 12 sad a na pouhých 20 minut při poloviční náplni. Neocenitelným pomocníkem je modulární uspořádání všech prvků na horním i spodním koši, novinkou je dodatečná vyjímatelná zásuvka na příbory nebo kávové hrníčky.

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku