De Dietrich neobyčejné zážitky v nové kolekci 2012/2013

img_DeDietrich_piano2

   Tradice od roku 1684, technická vyspělost, francouzská elegance, neotřelý design se znakem lesního rohu. Představíme Vám značku domácích spotřebičů, kterou nezastavila velká francouzská revoluce ani válka. Představíme Vám novou kolekci De Dietrich.

DeDietrich_pruhledneDe Dietrich nabízí na českém trhu spotřebiče ve čtyřech výjimečných barevných provedeních:

řada perlová premium: Jedinečnost ve spojení se smyslem pro krásu tvoří elegantní řadu výrobků v unikátním perlovém provedení s jemnými chromovanými prvky. Každý pohled na tyto spotřebiče, které úžasně odlehčují celkový vzhled kuchyně, je zážitkem.img_DeDietrich_trouby

řada černá: Sortiment v hluboce tmavém černém provedení přináší prvek subtilnosti i do nejdůmyslnější a nejsofistikovanější kuchyně.

řada bílá: Značka De Dietrich znovu objevila bílou, která je synonymem elegance a čistoty, a svým pojetím jí navrátila prestiž, která této ušlechtilé barvě právem náleží.

řada nerezová: Řada uznávaná ve světě designu – značka De Dietrich nabízí řadu spotřebičů v nerezovém provedení, využívajících jedinečné, důmyslné a pokročilé technologie.

ZNAČKA DE DIETRICH PŘEDSTAVUJE PIANO, KE KTERÉMU NEPOTŘEBUJETE NOTY

   Představte si magickou plochu u vás v kuchyni, která jako mávnutím proutku reaguje přesně tak, jak potřebujete. Kamkoliv položíte hrnec, tam funguje. Ať už vaříte v jedné, nebo třeba v pěti nádobách najednou, vždy se přizpůsobí vašim potřebám. Myslíte, že to je kulinářské sci-fi? Kdepak. To je indukční deska PIANO.

img_DeDietrich_piano

   Novinka značky De Dietrich, indukční deska Piano DTIM1000C, v sobě spojuje eleganci z dílny francouzských návrhářů a dlouholetou tradici rodiny De Dietrich. Na neuvěřitelných 2 600 cm² varné plochy umístíte až pět nádob různých tvarů a velikostí. Jedná se o první bezzónovou varnou desku, jejíž celou plochu je možné využít k vaření.

PRO DOKONALÉ VÝSLEDKY, RYCHLOU A SNADNOU OBSLUHU LZE VYUŽÍT 3 REŽIMY VAŘENÍ:

režim solo: Celá plocha varné desky je připravena k vaření. Můžete nastavit pouze jednu úroveň výkonu pro celou plochu. Tento režim je ideální pro přípravu několika pokrmů, které vyžadují stejné nastavení výkonu ohřevu.

režim piano: Varná plocha desky je rozdělena na tři zóny. Každé z nich je možné nastavit výkon, který odpovídá požadavkům pro přípravu daného typu potravin.

režim expert: V tomto režimu můžeme libovolně používat celou plochu varné desky. Elektronika okamžitě pozná přítomnost nádoby položené na libovolné místo na povrchu varné desky a umožní vám nastavit výkon a čas vaření. Pokud je v průběhu vaření nutné uspořádat nádoby jinak, je společně s nádobou automaticky přesouváno také její nastavení úrovně výkonu a času.

kbbreview_AwardsOCENĚNÍ ZA NEJLEPŠÍ KUCHYŇSKOU INOVACI ROKU 2012

   Kvalitu a jedinečnost již ocenili odborníci, neboť v březnu letošního roku získala indukční deska Piano titul Kitchen Product Innovation of the Year v rámci udílení britských cen KBB review Awards.

Přihlášení


Banner

eShop ALPHAOBCHOD na Facebooku