Doprava a montáž spotřebiče v ceně

Pro zákazníky z okresů Svitavy, Ústí nad orlicí a Šumperk jsme vytvořili prémiovou službu. Díky této službě získáte při zakoupení spotřebičů označených štítkem "Doprava v regionu zdarma" dopravu, montáž, zaškolení a likvidaci starého spotřebiče zdarma*.

Po zakoupení spotřebiče s prémiovou službou Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na termínu, kdy k Vám náš technik spotřebič přijede namontovat. Naši technici disponují veškerým potřebným vybavením a nutným odborným vzděláním. Není tedy pro ně problém všechny námi prodávané spotřebiče nainstalovat a zprovoznit.

U nového výrobku je 1/2hodiny montáže v ceně výrobku. Platí pro varné desky, solo myčky, pračky, sušičky, solo chladničky, elektrické sporáky. U vestavné chladničky a vestavné myčky se dle technické připravenosti na místě může montáž prodloužit až na hodinu. Uvedené časy jsou v při standartní připravenosti místa montáže dostačující. Pokud se montáž z nějaké příčiny protáhne nad běžnou dobu, je účtována dle platného ceníku servisu.

Montáž v ceně výrobku neplatí při zakoupení odsavače par (digestoře). Specifická montáž je spíše truhlářskou prací.

Žádná položka