První trouba Siemens, kterou lze otevřít hlasovým povelem

První trouba Siemens, kterou lze otevřít hlasovým povelem

Domácí spotřebiče se postupně stávají interaktivními partnery nejen v kuchyni.
Držíte těžký plech s pečení a potřebujete obě ruce? Nebo máte prsty špinavé od
těsta a nechcete troubu umazat? Stačí vyslovit přání a trouba se otevře. I na český
a slovenský trh přichází první trouba Siemens, kterou je možné otevřít hlasovým
povelem.


Distribuce pro ČR

Distribuce pro ČR

   Některé porovnávače pro vyhledávání zboží začali doplňovat informaci o původu zboží. Pojem "Česká distribuce" nebo "Distribuce CZ" znamená, že výrobek byl do České republiky dovezen výrobcem schváleným postupem a je opatřen dokumentací v českém jazyce. Splňuje všechny hygienické, bezpečnostní a technické požadavky. Pro spotřebitele je tato informace důležitá pro poskytnutí bezproblémové záruky u autorizovaných servisních partnerů po celou dobu trvání záruky, jakož i případný pozáruční servis.


Srdce moderní kuchyně

Srdce moderní kuchyně

   Dřez je hlavní a nejčastěji používaným zařizovacím předmětem pro kuchyně. V moderní kuchyni je dřez rozhodně nejviditelnější součástí a s nadsázkou se dá i označit za srdce kuchyně. Jeho design a čistota vytváří významný dojem celé kuchyně, a proto by měl dřez mít nejen atraktivní design, ale měl by být i odolný.

   Dřezy můžeme rozdělovat podle způsobu montáže na vestavné pro vrchní montáž, dřezy určené pro montáž pod pracovní desku, dříve i často používané samostatné celoplošné varianty-mycí centrum. Dále se rozdělují na jednodřezy nebo dvojité. Nejčastějším používaným materiálem na dřezy je nerezový plech, ale mohou být použité i další materiály, jako například kompozitní materiály, granit nebo keramika.