Od roku 2004 využívá náš team zkušeností z velkoobchodního a maloobchodního prodeje elektrozboží, materiálů pro truhláře a domácích potřeb. Více než desetileté zkušenosti jednotlivých spolupracovníků se setkávají při řešení Vašich potřeb a prodeji firemním i koncovým zákazníkům. Od samého začátku se orientujeme na služby a jejich provázanost a kvalita je naší prioritou. Individuálním přístupem a pružným řešením obchodních případů se snažíme uspět na trhu a realizovat vlastní představu spokojeného zákazníka, který u nás hledá alternativu k nákupům v řetězcích, v anonymních e-shopech nebo ve velkoobchodech. Nejsme ohromná firma a proto dokážeme lépe naslouchat Vašim požadavkům a reagovat na ně bez zbytečných omezení. Náš vyškolený odborný personál je konkurenční výhodou a naše vzdělání a odbornost pravidelně zdokonalujeme. Sledujeme trendy a vyhledáváme inovativní výrobky, které Vám předkládáme. Odborný přístup je důležitý pro správný výběr vestavných spotřebičů nebo pračky, myčky, chladničky i kompletní realizaci celé kuchyně nebo kanceláře.

Nábytkové kování a materiály pro výrobu nábytku

img_uchytky   Patnáct let můžete nakupovat i v České republice kvalitní německé kování Hettich a naše společnost je dlouholetým autorizovaným prodejcem této značky. Dodáváme komponenty pro nábytek, provádíme technické poradenství a učíme truhláře a výrobce nábytku používat nové postupy s kvalitním kováním. Pracujeme s více než 12000 položkami z katalogu Technika pro nábytek a máme trvale na skladě přes 2500 položek k okamžitému dodání. Funkčnost vnitřního vybavení je pro uživatele hlavním přínosem moderního nábytku. Nábytkové kování zvyšuje užitnou hodnotu a jednotlivé prvky-drátěný program, zásuvky, výsuvy, orga prvky, rohové systémy, designové úchytky jsou dnes již nedílnou součástí nábytku.

   Vybíráme kvalitní komponenty a materiály pro vysokou užitnou hodnotu a doplňuje design.

Specialista na vestavné spotřebiče

img_mycka   Pračky, myčky, sporáky, sušičky, chladničky, mrazničky, mikrovlnné trouby jsou každodenní pomocníci v našich domácnostech. Pro nás jsou však i koníčkem a každý den nás znovu baví ukazovat Vám jejich funkce, předvádět nové technologie, testovat parametry, hodnotit přednosti, kombinovat příslušenství, prostě vyhledávat vhodné přístroje právě pro Vaše potřeby a následně u Vás doma uvádět do provozu. Specializujeme se na vestavné spotřebiče, které kromě nových technologií přinášejí i moderní design. Jsme významným prodejcem francouzských spotřebičů Brandt, které jsou leaderem trhu v segmentu vestavných spotřebičů hlavně pyrolitické trouby, indukční desky. Uvědomujeme si potřebu odborného přístupu a proto Vám věnujeme dostatek času při školeních na naší prodejně.
   Dovozem, připojením a proškolením obsluhy naše služby nekončí. Provádíme záruční i pozáruční servis, takže se o Vaše přístroje staráme po celou dobu jejich životnosti. Jsme si jistí kvalitou našich služeb a proto našim zákazníkům nabízíme i nadstandardní záruky pro vestavné spotřebiče.

Opravy domácích spotřebičů

img_servis   Většina uživatelů domácích spotřebičů se setkala s poruchou a následným řešením záruční reklamace nebo pozáruční opravy. U servisu zajišťovaného skrze smluvní techniky nebyla spolehlivost a profesionalita vždy na patřičné úrovni a proto jsme v roce 2005 naše služby rozšířili o opravy domácích spotřebičů a začali se starat o prodané přístroje sami. Jsme autorizovaným servisním partnerem značek Bosch, Brandt, Blomberg, Cata, Fagor, Faber, Gorenje, Mora, Siemens, Teka, a Whirlpool a zaměstnáváme vlastní servisní techniky, kteří mají potřebné vzdělání a účastní se pravidelně školení zastupovaných značek. Nepoužíváme slovo „zajišťujeme servis“ protože my ho přímo provádíme. Denně se staráme o Vaše spotřebiče a dokážeme proto lépe než běžný prodejce poradit, doporučit a postarat se o naše zákazníky.
   Vlastníme veškeré certifikace potřebné pro práce na elektrických, plynových i chladírenských zařízeních. V případě, že dodáváme spotřebiče do Vaší domácnosti, není to pro nás pouze obchod, ale i závazek budoucích služeb.

Projektování a realizace interiérů

3dskica_small   Naše zkušenosti v oblasti technologie výroby nábytku využíváme při návrhu jednotlivých nábytkových kusů i celých interiérů. Vytváříme 3D modely kuchyní i kancelářských interiérů. Obvykle pracujeme jako Vaše „prodloužená ruka“, která pomáhá při uskutečňování Vašich představ, ale spolupracujeme i s architekty, pro které zpracováváme výrobní a prováděcí dokumentaci. Podílíme se i na přípravě instalací potřebných pro bezproblémové vybavení a montáž nábytku a spolupracujeme s dodavateli stavebních prací. K ladění vybavení, dekorů a barev naleznete na naší prodejně funkční vzorky vestavných spotřebičů, nábytkového kování, výstavky dřezů, úchytek, vzorkovnice materiálů, barevnice, dekorů desek, dvířek, skla i moderní materiály např. umělý kámen Technistone.

Naše služby

 • rozvozy zboží
 • odborná instalace a připojení elektrických, plynových spotřebičů
 • profesionální montáže vestavných spotřebičů
 • odvoz a likvidace starých přístrojů
 • záruční a pozáruční opravy velkých spotřebičů na místě u zákazníka – autorizovaný servisní partner značek AEG, Bosch, Brandt, Blomberg, Cata, Electrolux, Faber, Siemens, Teka a Whirlpool
 • zpětný odběr elektrozařízení - člen systému Elektrowin
 • opravy malých domácích spotřebičů
 • prodej náhradních dílů
 • prodloužené záruky na vlastní realizace a dodané spotřebiče
 • poradenství a projekční činnost
 • truhlářské montážní práce
 • 3D návrhy kuchyní a interiérů
 • vybavení kancelářských a komerčních interiérů
 • přijímání platebních karet
 • velkoobchodní prodej na fakturu pro firemní zákazníky
 • dárkové poukázky
 • věrnostní program pro firemní a stálé zákazníky
 

„Naše práce nás baví! Máme zájem s Vámi spoluvytvářet Váš domov nebo se podílet na Vašich nových projektech!“